Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w pełni zaspokajały wszystkie potrzeby naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Każdy z oferowanych przez nas produktów to skutek połączenia nowoczesnych technologii, stale rozwijanego parku maszynowego i wieloletniego doświadczenia. Najwyższa jakość produkcji i perfekcyjne wykonanie wyróżniają Grupę GCG na tle innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby zamówione produkty zawsze dotarły na czas.

Lista subskrypcyjna

Newsletter pozwala na informowanie Państwa o wsystkich nowościach z życia katalogu oraz ofertach specjalnych, za pośrednictwem e-mail. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu dodania swojego adresu e-mail do naszej listy subskrypcyjnej.

Formularz subskrypcyjny:

Podaj swoje imię:

Podaj swój adres e-mail:

Usunięcie danych

Katalog oferuje swoim użytkownikom darmowy biuletyn informacyjny 'Newsletter'. Jest on przesyłany wyłącznie tym użytkownikom, którzy wyrazili zgodę na jego otrzymywanie.
Wyrażenie zgody na otrzymywanie biuletynu informacyjnego ma miejsce w momencie przesłania przez użytkownika wymaganych danych oraz ich aktywacji.
Serwis umożliwia swoim użytkownikom szybką i darmową rezygnację z tej usługi.

Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie wiadomości drogą internetową podlegają obowiązującym przepisom dotyczącym ochrony danych osobowych.
Zapisanie się na naszą listę jest jednoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.