Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w pełni zaspokajały wszystkie potrzeby naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Każdy z oferowanych przez nas produktów to skutek połączenia nowoczesnych technologii, stale rozwijanego parku maszynowego i wieloletniego doświadczenia. Najwyższa jakość produkcji i perfekcyjne wykonanie wyróżniają Grupę GCG na tle innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby zamówione produkty zawsze dotarły na czas.

Koperty tekturowe

Jako wieloletni producent i dystrybutor opakowań papierowych oraz kopert dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta zawsze spełniała aktualne potrzeby naszych klientów. Z tego względu chcielibyśmy zaoferować Państwu nasz asortyment niezwykle wytrzymałych i funkcjonalnych kopert tekturowych. Zaprojektowane w sposób umożliwiający bezpieczne przesłanie ważnych materiałów, już od dłuższego czasu są jednym z popularniejszych punktów w naszej ofercie.

Wszelkie dokumenty, czy nawet próbki produktów umieszczone w
kopertach tekturowych będą odtąd w 100% bezpieczne i cało dotrą do odbiorcy. Wszystko to dzięki budowie materiału, który z jednej strony jest lekki, a z drugiej wytrzymały na warunki transportu. Koperty tekturowe przeznaczone są dla firm, gdzie na co dzień wysyła się ważne materiały, które wymagają dobrej ochrony. Naszymi klientami są tu przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności – od sklepów internetowych, przez firmy marketingowe, aż po biura rachunkowe.

Gwarantujemy Państwu, że w każdym wypadku zawartość
koperty tekturowej dotrze do adresata w idealnym stanie. W naszej ofercie posiadamy zarówno standardowe rozmiary tych produktów, jak i możliwość zamówienia ich w niestandardowych parametrach. Poza tym nasze koperty tekturowe posiadają wygodne i mocne zamknięcie z taśmy samoprzylepnej, co znacznie podwyższa ich szczelność.

Jeśli szukają Państwo produktu przyjaznego dla środowiska to nasze
koperty tekturowe spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.