Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w pełni zaspokajały wszystkie potrzeby naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Każdy z oferowanych przez nas produktów to skutek połączenia nowoczesnych technologii, stale rozwijanego parku maszynowego i wieloletniego doświadczenia. Najwyższa jakość produkcji i perfekcyjne wykonanie wyróżniają Grupę GCG na tle innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby zamówione produkty zawsze dotarły na czas.

Koperty foliowe

 Koperty foliowe służą do transportu przesyłek  odpornych na uszkodzenia mechaniczne a jednocześnie wymagających ochrony przed wilgocią. Wielowarstwowa folia LDPE zapewnia odporność kopert na rozerwanie oraz dzięki nieprzejrzystości zapewnia ochronę przesyłki przed oczami ciekawskich. Koperty są wykonane z foli czarnej wewnątrz i białej  na zewnątrz.

 

Dzięki możliwości wykonania indywidualnego nadruku są one znakomitym nośnikiem reklamy oraz wyznacznikiem renomy i prestiżu firmy. Możliwe jest wyprodukowanie kopert w rozmiarach odpowiadającym Państwa indywidualnym potrzebom, oferujemy bardzo szeroką ofertę formatów kopert foliowych.

 

Koperty foliowe w atrakcyjnych cenach.

 

Każdego dnia dostarczamy całe masy przeróżnych kopert do naszych zadowolonych klientów. Koperty foliowe, które znajdują się w naszej ofercie, z racji użytych do ich produkcji materiałów, są dobrze przystosowane by ulec procesowi biodegradacji. W naszej firmie jednym z głównych celów, jakie chcemy zawsze osiągać, jest właśnie dystrybucja wyłącznie takich produktów (koperty foliowe są częścią tego zbioru), które będą jak najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Od tej chwili nie muszą się Państwo martwić, czy materiały, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu przy transporcie w innych rodzajach kopert (np. książki), dotrą bezpiecznie do adresata. Możemy zagwarantować z całą pewnością, że koperty foliowe, których dystrybucją się zajmujemy odpowiednio zabezpieczą każdą przesyłkę.

Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami w ofercie naszej firmy!

{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}