Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w pełni zaspokajały wszystkie potrzeby naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Każdy z oferowanych przez nas produktów to skutek połączenia nowoczesnych technologii, stale rozwijanego parku maszynowego i wieloletniego doświadczenia. Najwyższa jakość produkcji i perfekcyjne wykonanie wyróżniają Grupę GCG na tle innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby zamówione produkty zawsze dotarły na czas.

Koperty kartonowe - reklamowe

Koperta kartonowa standardowa o formacie 250x350 ( na zamówienie również inne rozmiary), wykonana jest z tektury litej o gramaturze od 230 - 350 gr/m kw. Posiadają zamknięcie samoprzylepne.

Na zamówienie, z kieszenią foliową na list przewozowy oraz ze stroną rozrywającą.

 

Nadruk firmowy wykonujemy na podstawie dostarczonych projektów.

 

Nasze koperty kartonowe to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Produkcją i dystrybucją kopert zajmujemy się już od wielu lat. Oferowane przez nasza firmę koperty kartonowe to idealny sposób na ułatwienie i tym samym zabezpieczenie wszelkich ważnych materiałów. Znajdujące się w środku dokumenty, materiały promocyjne czy też nawet wszelkiego rodzaju próbki przez cały cykl transportowy będą odpowiednio chronione. Wybierając nasze koperty kartonowe można pozbyć się wszelkich obaw o bezpieczeństwo materiałów w ich środku.

 

Z dobrodziejstw, jakie niosą w sobie nasze koperty kartonowe, mogą skorzystać niemal wszyscy zainteresowani, niezależnie od reprezentowanej przez nich branży – świetnie sprawdzą się zarówno w sklepie internetowym jak i firmie zajmującej się np. marketingiem i promocjami (ale nie tylko). W naszych kopertach każda przesyłka dociera na miejsce w stanie idealnym – nigdzie indziej nie otrzymają Państwo na to gwarancji.

{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}