Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w pełni zaspokajały wszystkie potrzeby naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Każdy z oferowanych przez nas produktów to skutek połączenia nowoczesnych technologii, stale rozwijanego parku maszynowego i wieloletniego doświadczenia. Najwyższa jakość produkcji i perfekcyjne wykonanie wyróżniają Grupę GCG na tle innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby zamówione produkty zawsze dotarły na czas.

Koperta bezpieczna

Koperty bezpieczne MAX SAFE  zostały zaprojektowane z myślą zabezpieczenia drogocennych przedmiotów takich jak: biżuteria, gotówka, nośniki danych, karty płatnicze i wszystkiego co dla Państwa cenne i poufne, oraz zasygnalizowania ewentualnego naruszenia zawartości przez osoby nieupoważnione w czasie transportu bądź przechowywania. Zostały zaprojektowane tak, aby dać Państwu poczucie bezpieczeństwa, a ich trwałość i jakość wykonania to wygoda niezbędna podczas transportu i przechowywania  wartości pieniężnych oraz materiałów poufnych.

 

Koperty MAX SAFE wykonywane są ze specjalnej trójwarstwowej folii typu HDPE, wewnętrzny płat folii jest zaczerniony, co uniemożliwia ich samoistne pęknięcie oraz prześwietlenie nawet w silnych promieniach światła. Z tyłu koperty zawarta jest instrukcja jej używania oraz procedura kontroli bezpieczeństwa. 

 

Każda próba otworzenia koperty jest widoczna. U góry koperty widoczna jest taśma plombująca, służąca do zaklejenia koperty. Jest to taśma zabezpieczająca MAX SAFE ze specjalnie opracowanym klejem, który po zamknięciu koperty uniemożliwia jej rozklejenie, natomiast przy próbie otworzenia mechanicznego uwidacznia się napis STOP. Na zgrzewach boków znajduje się nadruk zabezpieczający, który uniemożliwa rozcięcie koperty i ponowne jej sklejenie bez pozostawienia śladów. Każda koperta posiada swój niepowtarzalny numer oraz kod kreskowy, dzięki czemu możliwa jest pełna ewidencja kopert.

 

 

koperta bezpieczna

 

 

nazwa formatu rozmiar wewnętrzny rozmiar zewnętrzny ilość sztuk w kartonie waga jednego opakowania (kg)
 M5    145x240 1000 (20x50szt.)  5,55 kg
B5   190x225 1000 (20x50szt.)  7,35 kg
B4   225x350 1000 (20x50szt.)  10,45 kg
C3   355x465 500 (10x50szt.)  10,85 kg

 

{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}
{LIST_MINI_IMG_SRC_ALT}